top of page
İnternetten canlı yayın

İNTERNETTEN CANLI YAYIN

top1.png

İNTERNETTEN CANLI YAYIN

Arka Plan Medya, internet canlı yayını için profesyonel ekibi, ihtiyaca uygun izleyici altyapısı, video player ve video teknolojileriyle projelerinizi benzersiz çözümler sunmaktadır. Arka Plan Medya, projelerinizin daha efektif olması için sektöre özel çözümler sunarak internet canlı yayını için tüm detayları sizin adınıza düşünerek sorunsuz canlı yayın hizmeti sunar ve projelerinizi bir üst sıraya taşır.

 

İnternet canlı yayınını geliştirerek birden fazla şehirden veya ülkeden farklı konuşmacıları bir araya getiren webcast, video konferans gibi kurumsal çözümler konusunda da fark yaratmaktadır. Bugüne kadar yurtdışı ve yurtiçi bağlantıları ile canlı yayınlar gerçekleştiren Arka Plan Medya internet canlı yayını ve video teknolojileri konusunda benzersiz ve çözüm odaklı hizmetler sunmaktadır.

 

İnternetten canlı yayın, video konferans, webcast için hedef kitlenize uygun aralarında Youtube, Facebook, Twitch gibi 29 farklı platformdan istediğinizde canlı yayın gerçekleştirmenizi sağlar. İnternetten canlı yayın için internet bağlantısının yetersiz olduğu noktalarda özel internet çözümleri sunar.

 

Arka Plan Medya; internetten canlı yayın, video konferans, webcast çözümleri için iletişime geçin!

top1.png

İLETİŞİM

Pürtelaş sk. no. 78 - 5 Beyoğlu -Istanbul
Karveel 13, 1132 GT,  Volendam -  Netherlands

Video çözümleriyle ilgili ihtiyaçlarınızda sizlere yardımcı olalım.

Teşekkürler, Mesajınıza en kısa sürede dönüş yapacağız.

top1.png
top2.png
bottom of page